STRONA GŁÓWNA
OFERTA
KUPUJĘ AUTO
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
MIAŁEM KOLIZJĘ
FORUM
KONTAKT
UPRAWNIENIA
Warto wiedzieć !
Jak trafić
   
 


Rozbudowana elektronika w eksploatowanych samochodach często sprawia kłopoty w postaci palących się kontrolek na tablicy rozdzielczej. Przyczyną takiej sytuacji może być awaria określonego zespołu, ale może się też zdarzyć, że zapalenie kontrolki to jedynie chwilowe zakłócenie pracy sterownika, a nie jego awaria. W wielu modelach samochodów odłączenie zasilania (wymiana akumulatora) powoduje zanotowanie przez system komputerowy pojazdu wiele błędów wymagających wykasowania.

Aby uniknąć niepotrzebnego wydatku związanego z wymianą dobrego sterownika, warto w pierwszej kolejności wykonać diagnostykę komputerową podzespołów elektronicznych samochodu, uzyskamy w ten sposób obraz faktycznych uszkodzeń oraz wskazówki dotyczące usunięcia ewentualnej usterki.

Firma TestCar wykonuje diagnostykę komputerową urządzeniem diagnostycznym CDIF/2. Aby sprawdzi listę samochodów obsługiwanych przez system kliknij TUTAJ.

Diagnostykę wykonujemy w siedzibie firmy oraz u klienta.


Test komputerowy samochodu warto wykonac przed zakupem  samochodu używanego, koszt takiej usługi jest niewspółmierny kosztu późniejszej naprawy. Czas wykonania diagnostyki mieści się w przedziale od kilkunastu do kilkudziesięciu minut w zależności od ilości kontrolowanych systemów w samochodzie.